راهنمای خرید دستگاه ویدئو کنفرانس برای ادارات

خریددستگاه ویدئو کنفرانس

بسیاری از روش‌های ارتباطی مدرن مانند تلفن، دستگاه فکس، ایمیل و شبکه های اجتماعی، ارتباط رو در رو را به طور کامل حذف کرده‌اند. این روش های نوین ارتباطی مزایای خاص خودشان را دارند اما اغلب موجب می شوند کارکنان نتوانند به درستی با مدیران، مشتریان یا همکاران خود ارتباط داشته باشند و از طرفی برقرار ارتباط بین شرکت ها و سازمان ها با شرکای تجاری شان را سردتر از قبل میکند. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی این مشکل را حل کرده و امروزه می توان با خرید دستگاه ویدئو کنفرانس، جلسات را به صورت آنلاین دقیقا مشابه به جلسات حضوری برگزار کرد.

 

برای خرید دستگاه ویدئو کنفرانس به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید دستگاه ویدئو کنفرانس باید براساس نیازهای هر شرکت یا سازمان انجام شود. معمولا نحوه برگزاری کنفرانس ویدئویی در هر سازمانی متفاوت است و برای خرید بهترین سیستم بهتر است نکات زیر در نظر گرفته شود.

دسترسی کاربران به نرم افزار ویدئو کنفرانس

زمانیکه یک دستگاه ویدئو کنفرانس خریداری می کنید هدف شما برقراری ارتباط با افراد دیگر از راه دور است. بنابراین، تمام افرادی که قرار است به صورت مجازی و آنلاین در کنفرانس ویدئویی شما حضور داشته باشند، باید بتوانند به نرم افزار شما در فضای ابری متصل شوند. برخی از ابزارهای کنفرانس ویدئویی برای مناطق یا کشورهایی که پشتیبانی می کنند، محدودیت هایی دارند. بنابراین، قبل از خرید ویدئو کنفرانس مطمئن شوید افراد مورد نظر شما می توانند از نقاطی که در آن حضور دارند به سیستم متصل شوند.

سیستم های کنفرانس قبلی

اگر شرکت یا سازمان شما قبلاً از یک پلت فرم کنفرانس ویدیویی استفاده می کرده بهتر است با تامین کننده آن تماس بگیرید تا ببینید  آیا می تواند از کنفرانس ویدیویی جدید پشتیبانی کند یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد، شما می توانید در هزینه خرید سیستم سخت افزاری ویدئو کنفرانس صرفه جویی کنید.

همچنین بخوانید :  قبل از خرید ویدئو پروژکتور اپسون Epson FH52 بخوانید

امکان یکپارچه سازی با برنامه های پرکاربرد شخص ثالث

بسیاری از دستگاه های ویدئو کنفرانس را می توان به طور کامل با سایر ابزارهای UC و همکاری ادغام کرد. بنابراین، بهتر است هنگام خرید این سیستم ها بررسی کنید که با برنامه های محبوب شخص ثالث مثل ایمیل، تقویم و  CRMادغام می شوند.

در دوران همه‌گیری COVID-19، ارائه‌دهندگان کنفرانس ویدیویی تلاش کرده اند تا قابلیت ادغام با ابزارها و خدمات محبوب تجاری را به دستگاه های ویدئو کنفرانس خود اضافه کنند تا رضایت مشتریان جدید را جلب کرده و نیاز آنها را به برقرار ارتباط ویدئویی از راه دور به شیوه مناسب تری برطرف کنند.

 

قیمت خرید دستگاه ویدئو کنفرانس

قیمت خرید دستگاه ویدئو کنفرانس به عوامل متعددی از جمله نوع سخت افزار و نرم افزار، فضای ابری که در اختیار شما قرار می دهد و برندی که قصد خرید از آن را دارید، بستگی دارد. بهتر است قبل از خرید این سیستم ها، قابلیت و امکانات آن ها را مقایسه کرده و سپس از یک برند معتبر اقدام به خرید کنید.

 

خدمات پس از فروش دستگاه ویدئو کنفرانس

خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی یکی از عواملی است که هنگام خرید ویدئو کنفرانس حتما باید به آن توجه کنید. هنگامی که افراد از مناطق مختلف در جلسه آنلاین حضور می یابند، تشخیص اینکه آیا کاربر یا گروهی از کاربران با مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری مواجه هستند یا مشکل بین کاربران نهایی و سرویس کنفرانس از راه دور وجود دارد، بسیار دشوار می شود و باید حتما توسط یک تیم متخصص انجام گیرد تا اختلالی در ارتباط ویدئویی شما پیش نیاید.

همچنین بخوانید :  ویدئو کنفرانس چیست و چه تفاوتی با سیستم کنفرانس دارد؟

بنابراین، ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی، گارانتی و سوابق فروشنده در ارائه خدمات تخصصی برای رفع سریع مشکلات و اختلالات اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از فروشندگان، دستگاه های ویدئو کنفرانس را با قیمت کمتری به فروش می رسانند اما هیچگونه پشتیبانی و خدمات پس از فروشی را برای آن ارائه نمی دهند. شاید خرید ویدئو کنفرانس از این فروشندگان در ابتدا برای شما کم هزینه تر باشد اما در  آینده هزینه های بسیار بیشتری برای کمک گرفتن از یک متخصص و رفع مشکلات احتمالی به شما تحمیل خواهد کرد.

 

خرید دستگاه ویدئو کنفرانس

همانطور که اشاره کردیم برای خرید انواع دستگاه ویدئو کنفرانس باید به امکانات و قابلیت های آن، برند دستگاه و  خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی فروشنده توجه کنید.

شرکت نوآوران تکنولوژی، پیشرفته ترین دستگاه های ویدئو کنفرانس را از برندهای معتبر با گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام
چطوری میتونم کمکت کنم؟